MW SYSTEM - Meble biurowe - Szafy wnękowe

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

POLECANE

BHP i PPOŻ.

Zajmujemy się kompleksową działalnością doradczą jak i usługową  w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny  Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej.

Oferujemy pomoc zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji jaki i klientów indywidualnych. Działamy na terenie całego województwa zapewniając Pracodawcom i Pracownikom wsparcie poprzez ANALIZĘ, DORADZTWO I DZIAŁANIE. Nasza aktywność  oraz  Państwa  zaangażowanie zminimalizuje ryzyko niepożądanych zdarzeń  oraz zagwarantuje bezpieczne warunki pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

  • Szkolenia wstępne i okresowe  dla wszystkich grup Pracowniczych Pracodawców i  osób kierujących pracownikami
  • Analiza roczna stanu BHP w firmie
  • Ocena Ryzyka Zawodowego
  • Instrukcje stanowiskowe BHP
  • Dokumentacja powypadkowa
  • Nadzór na warunkami pracy w zakładzie/ Doradztwo
  • Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Plany Ewakuacji

 

Polecamy również pomoc w tematach:

1. Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP

Oznacza ciągłe doskonalenie, polepszanie warunków pracy poprzez udział i zaangażowanie wszystkich komórek organizacji, uwzględniając jej działalność. Podnoszenie jakości bhp zgodnie z ustalonymi normami  w Polsce PN-N 18001:2004,   w Europie OHSAS 18001 ma znaczenie w wielu aspektach życia organizacji. Wiąże się to bezpośrednio z ekonomią przedsiębiorstwa.

2. Ergonomiczne stanowisko pracy - BHP na co dzień

Naszą misją jest zapewnienie Państwu jak najbardziej dogodnych warunków pracy. Specjaliści od ergonomii twierdzą, że najlepszą profilaktyką jest częsta zmiana pozycji pracy z siedzącej na stojącą. W ten sposób nie tylko chronimy nasz kręgosłup, ale także zmniejszamy poziom zmęczenia i w rezultacie zwiększamy wydajność pracy. Rozwiązaniem jest stanowisko pracy z szybką możliwością zmiany wysokości blatu roboczego. Dostosowanie maszyn i urządzeń w najdrobniejszych szczegółach odpowiadające potrzebom fizjologicznym człowieka.

3. Szkolenia wstępne i okresowe  BHP i PPOŻ.   również w języku ukraińskim

W związku ze zmianami na rynku pracy, które dotyczą przyjazdu do Polski pracowników z Ukrainy, nasza firma jako instytucja szkoleniowa zobowiązała się do pomocy przedsiębiorcom takie osoby zatrudniającym.

Oferujemy Państwu szkolenia okresowe i wstępne prowadzone na najwyższym poziomie wraz z dokumentacją w języku polskim i ukraińskim. Poziom języka polskiego  u pracowników z Ukrainy jest na różnym poziomie – my chcemy ułatwić im zaaklimatyzowanie się w nowych warunkach i jak najlepszą pomoc i poradę  z zakresu bezpieczeństwa pracy.